Aziz Yıldırım, Vefa Salman ve Şükrü Erdem’i ziyaret etti

Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıklayan Aziz Yıldırım, eski Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde belediye başkanı seçilen Şükrü Erdem’i ziyaret etti.

DHA’nın haberine göre, “3 yıl için gelmek istiyorum” diyerek Fenerbahçe başkanlığına tekrar aday olduğunu açıklayan Aziz Yıldırım bugün, Yalova’ya gelip eski Belediye Başkanı Vefa Salman’ı evinde ziyaret etti.

Yakın dostu olan Aziz Yıldırım’ı eşi Dilek Salman ile evinde ağırlayan Vefa Salman, ziyaret ile ilgili fotoğrafları sosyal medya hesabından “Türk sporunun devrimcisi, Fenerbahçe’nin efsane başkanı saygıdeğer büyüğüm Aziz Yıldırım bizi evimizde ziyaret ederek onurlandırdı. Ayağına, ağzına ve yüreğine sağlık… Rabbim neşesini, sağlığını bozmasın, uzun ömürler versin. Lider kimliğinden daha öğreneceğimiz çok şey var” ifadelerini kullanarak paylaştı.

Yıldırım ziyareti sırasında Vefa Salman’a imzalı Fenerbahçe forması hediye etti.

Aziz Yıldırım, Yalova ziyaretinden sonra Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesine geçti ve 31 Mart yerel seçiminde CHP’den belediye başkanı seçilen Şükrü Erdem’i ziyaret etti.

Adnan Menderes Meydanı’na girişte taraftarların karşıladığı Yıldırım, Fenerbahçelilerin fotoğraf çekilme isteklerini geri çevirmedi.

Başkan Erdem tarafından makamında ağırlanan Yıldırım, Erdem’e belediye başkanlığı görevinde başarılar diledi. Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Kongre Üyesi olan Şükrü Erdem’den, başkanlık seçimi için destek istedi.

Bir süre Erdem’le sohbet eden Yıldırım, daha sonra ilçeden ayrıldı.

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir